- 30%

Dermedic – Normacne serum për ngushtimin e poreve

Original price was: 3,550 Lekë.Current price is: 2,485 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Serum për ngushtimin e poreve.

Principet aktive: P-Refinil, AC.NET., AHA+L-Argininë, Glicerinë.

 • Ngushton dukshëm poret e zmadhuara deri në masën 62%.
 • Zvogëlon sekretimin e yndyrës.
 • Largon qelizat e vdekura.
 • Ndriçon lëkurën, i jep njëtrajtshmëri në pamje.
 • Me veti antiseptike (parandalon zhvillimin e infeksioneve).
 • Jo komedogjenik.
 • Hipoalergjik.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni një shtresë të hollë serumi në zonat problematike dhe lëreni të përthithet nga lëkura.

Firma

Dermedic

Lloji i lëkurës

Mikse, E yndyrshme

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Përbërësit
Aqua, Glycerin, Lens Esculenta Seed Extract, Glycolic Acid, Arginine, Xanthan Gum, Butylene Glycol, PEG-60 Almond Glycerides, Caprylyl Glycol, Carbomer, Nordihydroguaiaretic Acid, Oleanolic Acid, Triethanolamine, DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate, CI 19140.42090.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Dermedic – Normacne serum për ngushtimin e poreve”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART