- 30%

Dermedic – Normacne krem nate rregullues-pastrues

(2 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 2,800 Lekë.Current price is: 1,960 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Krem nate që eleminon imperfeksionet gjatë natës.

Principet aktive: Acid salicilik, AHA+L-Arginine, Zincidone, Sensiva S.C.50, Allantoinë.

 • Rregullon aktivitetin e gjëndrave të sebumit.
 • Me veti antibakteriale dhe anti-inflamatore.
 • Zvogëlon parregullsitë, i rikthen shkëlqimin lëkurës.
 • Heq butësisht qelizat e vdekura të lëkurës
 • I pasur me ujë termal

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni kremin në darkë në lëkurë të pastër, masazhojeni butësisht.

Firma

Dermedic

Mosha

Të gjithë

Lloji i lëkurës

Mikse, E yndyrshme

Forma

Flakon me pompë

Sasia

40ml

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  67%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
2 përshtypje për Dermedic – Normacne krem nate rregullues-pastrues
 • Arba C. (blerës i verifikuar)

  Trajtim shume i mire per lekurat e yndyrshme me tendence akneike.

 • Silvia M. (blerës i verifikuar)

  Super per lekura te yndyrshme/mikse
  Love it

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART