- 30%

Dermedic – Normacne krem dite matifikues

Original price was: 2,800 Lekë.Current price is: 1,960 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Krem dite hidratues i përshtatshëm për lëkurat e kombinuara, e yndyrshme dhe me tendencë për akne.

Përbërësit aktive: AC.NET, Ennacomplex, Allantoine, D-Panthenol.

 • Efekt mat që zgjat përgjatë gjithë ditës.
 • Zbut inflamacionet lokale të lëkurës.
 • Zvogëlon prodhimin e sebumit.
 • Krem me konsistencë të lehtë.
 • Jo komedogjen.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes në fytyrë të pastruar me Dermedic Normacne xhel pastrues.

Firma

Dermedic

Mosha

Të gjithë

Lloji i lëkurës

Mikse, E yndyrshme

Forma

Tubet

Sasia

40ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Dermedic – Normacne krem dite matifikues”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART