- 30%

Dermedic – Normacne Global

Original price was: 3,300 Lekë.Current price is: 2,310 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Dermedic Normacne Global

Krem hidratues dhe rregullues i cili rekomandohet për kujdesin e përditshëm të lëkurës së të rriturve, të prirur ndaj akneve. Dermedic Normacne Global lufton bakteret, kontaktin ndërbakterial dhe shkatërron biofilmin mbrojtës të krijuar nga bakteret që nxisin aknet.

 • Kremi rregullon sekretimin e sebumit dhe lufton radikalet e lira.
 • Përshpejton shërimin e lezioneve të akneve.
 • Pengon formimin e komedoneve të reja.
 • Mbron lëkurën nga tharja dhe nga ndotja e ajrit.
 • Hipoalergjik me përmbajtje uji termal.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në fytyrë të pastruar dhe përhapeni butësisht. I përshtashëm për përkujdesjen e ditës dhe të natës.

Firma

Dermedic

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

40ml

Thermal water, Veprolanum™ Complex (hexylresorcinol, linoleic acid, resveratrol, hordein, GABA neurotransmitter, dipotassium glycyrrhizinate), Oxyniacyde™ Complex (Baikal skullcap root extract, niacinamide, resveratrol), coconut oil, evening primrose oil, Oxynex K, Glicerin

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Dermedic – Normacne Global”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART