- 20%

Dermedic – Linum soothing moisturizing cream

1,480 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Dermedic – Soothing moisturizing cream

Smoothing moisturizing cream është ideuar për kujdesin e përditshëm të lëkurës së thatë, shumë të thatë dhe të ndjeshme ndaj alergjive. Veçanërisht rekomandohet për lëkurën atopike. Mund të përdoret nga mosha 3 vjeç.

 • Jep një efekt hidratues dhe ushqyes afatgjatë
 • Krijon një pengesë mbrojtëse në lëkurë duke forcuar dhe rindërtuar shtresën natyrore hidro-lipide të lëkurës
 • Përthithet shpejt, nuk lë film të yndyrshëm në lëkurë
 • Hipoalergjik

Udhëzime mbi përdorimin

Vendosni një shtresë të hollë në një fytyrë të pastruar plotësisht, përhapeni butësisht. Aplikoni minimumi dy herë në ditë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Dermedic

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

50g

Flaxseed oil containing unsaturated fatty acids: Omega 3, Omega 6, Omega 9, Phytosqualan – Squalane, Glycerine, Shea butter, Sensiva S.C. 50

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Dermedic – Linum soothing moisturizing cream”

LART