Zbritje

Dermedic – Linum Emollient Baby Creamy Cleansing Gel

(1 përshtypje mbi produktin)

910 Lekë1,540 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Dermedic – Linum Emollient Baby Creamy Cleansing Gel

Linum Emollient Baby Creamy Cleansing Gel nga Dermedic është xhel për trupin dhe flokët për lëkurë të thatë, shumë të thatë, lëkurë atopike dhe të ndjeshme ndaj alergjive.

 • Për foshnjat dhe fëmijët.
 • Ka veti anti-inflamatore dhe anti-kruarje.
 • Përmirëson gjendjen e lëkurës.
 • Nuk djeg sytë.
 • I përshtatshëm për flokë dhe trup.
 • Pa paraben.
 • Pa SLS.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni një sasi të vogël në pëllëmbën e dorës, përhapeni butësisht në lëkurën e lagur të trupit dhe kokës.

Shpëlajeni me ujë.

Info. Shtesë

Firma

Dermedic

Mosha

Fëmijë

Forma

Shishe

Sasia

200ml, 500ml

Flaxseed oil containing unsaturated fatty acids: Omega 3, Omega 6, Omega 9, Natural Extract AP, Polyquaterium-7

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Dermedic – Linum Emollient Baby Creamy Cleansing Gel
 • Desarta S. (blerës i verifikuar)

  Shampo shume e mire me arome fantastike dhe shkumim saç duhet. E brishte me lekuren e bebit. E rekomandoj!

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART