Dermedic – Hydrain3 Ujë Micelar H2O

(2 përshtypje mbi produktin)

This product is currently out of stock and unavailable.

Përshkrimi i Produktit

Principet aktive: Ujë termal, Acid hialuronik, Hidroveg VV, Glicerinë, Allantoinë, Ure.

 • Largon në mënyrë efektive make up-in dhe të gjitha papastërtitë e tjera, duke e lënë lëkurën të pastër dhe të freskët.
 •  Zbut dhe mban hidratimin e nevojshëm në shtresën korneale të lëkurës.
 •  Nuk bllokon poret dhe nuk e than lëkurën pas përdorimit
 •  Nuk irriton syte
 • Hipoalergjik.
0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

Dermedic

Mosha

Të gjithë

Lloji i lëkurës

E thatë

Forma

Flakon

Sasia

200ml, 500ml

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
2 përshtypje për Dermedic – Hydrain3 Ujë Micelar H2O
 • Megi T. (blerës i verifikuar)

  E perdor prej me shume se 1 viti dhe per lekure te thate, sidomos ne dimer eshte perfekt si heqes make up-i. Nuk ta le fytyren te thate apo te terhequr.

 • Vojsava E.

  Super produkt

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART