- 15%

Dermedic – Hydrain3 serum hidratues

4,080 Lekë 4,800 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Serum hidratues për fytyrën, qafën dhe dekoltenë.

Principet aktive: Ujë termal, Acid hialuronik, Vaj bajameje, Vitaminë E, Glicerinë, Phytosqualan-Squalane.

 • Përqendrimi në masën 15% i acidit hialuronik siguron një hidratim të thellë të lëkurës brenda një kohë të shkurtër.
 •  Zbut menjëherë lëkurën.
 • Mbron lëkurën ndaj plakjes së parakohshme.
 • Nuk bllokon poret.
 • Me konsistencë delikate, mund të shërbejë shumë mirë si bazë make up-i.
 • Përdoret si pjesë e rutinës së kujdesit të lëkurës të ditës dhe të natës.
 • Hipoalergjik.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes dhe në darkë në fytyrë, qafë dhe dekolte.

Firma

Dermedic

Mosha

Të gjithë

Lloji i lëkurës

E thatë

Forma

Flakon me pikatore

Sasia

30ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Dermedic – Hydrain3 serum hidratues”

LART

×