- 30%

Dermedic – Hydrain3 krem për sy

Original price was: 2,100 Lekë.Current price is: 1,470 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Krem hidratues për zonën rreth syve

Principet aktive: Ujë termal, Acid hialuronik 5%, Dermochlorela, Vitaminë E, Vaj bajameje, Allantoinë.

 • Kujdeset efektivisht për lëkurën delikate rreth syve.
 • Mund të përdoret poshtë make up-it.
 • Shton numrin e fibroblasteve përgjegjëse për prodhimin e kolagjenit dhe të fibrave të elastinës.
 • Hipoalergjik.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni nje sasi te vogel ne zonen rreth syve dhe masazhojeni butesisht.

Firma

Dermedic

Mosha

Të gjithë

Lloji i lëkurës

E thatë

Forma

Tubet

Sasia

15ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Dermedic – Hydrain3 krem për sy”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART