- 15%

Dermedic – Hydrain3 krem nate

3,188 Lekë 3,750 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Krem nate, riparues, anti-rrudhë

Principet aktive: Ujë termal, Acid hialuronik, Vaj argani, Xpertmoist, Gjalpë shea,  Acide yndyrore esenciale të pasaturuara Omega 3, 6 dhe 9, Vitaminë E.

 • Redukton rrudhat, përmirëson tërheqjen dhe fleksibilitetin e lëkurës.
 • Nxit sintezën e elastinës dhe të kolagjenit të tipit të I dhe të IV, të cilët përmirësojnë tërheqjen e lëkurës.
 • Sasi e përqendruar e principeve aktive.
 • Efekt ushqyes dhe rinues.
 • Forcon lëkurën.
 • Parandalon humbjen e ujit në epidermë.
 •  Hipoalergjik.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në darkë në fytyrë të pastër, masazhojeni butësisht.

Firma

Dermedic

Mosha

Të gjithë

Lloji i lëkurës

E thatë

Forma

Flakon me pompë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Dermedic – Hydrain3 krem nate”

LART

×