- 30%

Dermedic – Hydrain3 krem-xhel hidratues

(1 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 3,750 Lekë.Current price is: 2,625 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Principet aktive: Ujë termal, Acid hialuronik, Ure, Glicerol, Betainë, Phytosqualan-Squalane,  Vitaminë E.

 • Siguron hidratim intensiv, të thellë, i cli zgjat deri në 48 orë.
 • Mban ujin në lëkurë dhe zvogëlon humbjen e tij në shtresën transepidermale.
 • Forcon dhe rigjeneron lëkurën.
 • Përdoret për çdo tip lëkurë që ka nevoje për hidratim të thellë.
 • I lehtë, jo i yndyrshëm, me teksturë xhel-kremi.
 • Nuk bllokon poret.
 • Hipoalergjik.
Firma

Dermedic

Mosha

Të gjithë

Lloji i lëkurës

E thatë

Forma

Vazo

Sasia

50ml

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Dermedic – Hydrain3 krem-xhel hidratues
 • Vojsava E.

  Jam vertet e kenaqur me kete produkt, personalisht e kam nisur kur fillova retinolin dhe hidraton ne menyre perfekte.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART