- 20%

Dermedic – Hydrain Hialuro enzyme peeling

3,000 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Dermedic – Hydrain Hialuro enzyme peeling

Hydrain Enzyme Peeling largon butësisht, në mënyrë jo-invazive shtresat e vdekura të epidermës. Nuk irriton lëkurën si peeling mekanik dhe nuk e than atë.
Nuk ka nevojë për fërkim dhe nuk ka nevojë të lani lëkurën pas trajtimit.

 • Shtreson butësisht qelizat e vdekura të lëkurës
 • Përgatit lëkurën për aplikim të mirë të kozmetikës dhe rutinës së kujdesit të lëkurës
 • Nuk e than lëkurën
 • Rekomandohet për pastrim të butë të lëkurës së ndjeshme dhe të thatë.
 • Hipoalergjik

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni një shtresë jo shumë të hollë në mënyrë të njëtrajtshme në fytyrë, në qafë dhe dekolte dhe lëreni të përthithet për rreth 15-20 minuta. Hiqni pjesën e mbetur të peeling me një tampon pambuku.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Dermedic

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

50ml

Thermal water, Complex of AHA acids and L-arginine (6%), Hyaluronic acid, Urea, Glycerin, Allantoin

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Dermedic – Hydrain Hialuro enzyme peeling”

LART