- 30%

Dermedic – Cicatopy Hand Cream

(1 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 1,200 Lekë.Current price is: 840 Lekë.

Linum Regenerating hand cream

Përshkrimi i Produktit

Dermedic – Cicatopy Hand Cream

 • Lehtëson mikrotraumën epidermale dhe jep hidratim afatgjatë në lëkurë të ndjeshme
 • Rimbush barrierën lipide dhe frenon humbjen e ujit transepidermal
 • Mbështet rigjenerimin epidermik
 • Stimulon aktivitetin enzimatik të lëkurës, mbështet krijimin e qelizave të reja
 • Thithet shpejt dhe nuk lë një film të yndyrshëm në lëkurë
 • Hipoalergjik

Udhëzime mbi përdorimin

Vendosni një shtresë të hollë kremi në duar të pastruara, përhapeni butësisht. Aplikoni sa herë që lani duart.

Firma

Dermedic

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

75ml

Flaxseed oil containing unsaturated fatty acids: Omega 3, Omega 6, Omega 9, Allantoin, Lanolin, Glycerine, Vitamin E

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Dermedic – Cicatopy Hand Cream
 • .

  Super super,produkt .
  Pervec cmimit .
  Padiskutim 5 yje.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART