- 30%

Dermedic – Capilarte Hair Growth Stimulating Shampoo

(2 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 2,490 Lekë.Current price is: 1,743 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Dermedic – Capilarte Treatment Shampoo
Shampo për trajtimin e stimulimit të rritjes së flokëve.

 • Stimulon mikroqarkullimin dhe ushqen intensivisht qelizat e folikulave të flokëve
 • Stimulon dhe forcon qelizat e folikulit të flokëve
 • Zgjat fazën anagjene të rritjes së flokëve
 • Zvogëlon humbjen e flokëve
 • Stimulon rritjen e boshteve të reja dhe të forta të flokëve.
 • Rrit volumin dhe trashësinë e flokëve

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni një sasi të vogël  në duart tuaja dhe më pas në lëkurën e lagur të kokës. Masazhoni butësishtpër të hequr çdo papastërti dhe për të zhbllokuar hyrjen në gjëndrat e flokëve. Lëreni në lëkurë dhe flokë për rreth 2 minuta. Shpëlajeni tërësisht.

Firma

Dermedic

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

300ml

PilotantumTM complex, ProcapilTM, apple tree stem cell extract, royal basil extract, caffeine, Zincidone, d-panthenol, vitamins E and C, glycerol

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
2 përshtypje për Dermedic – Capilarte Hair Growth Stimulating Shampoo
 • Mirela M. (blerës i verifikuar)

  Verehet ndryshimi qe ne larjet e para

 • Brixhilda D.

  Bashke me serumin funksionojne perfekt

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART