- 20%

Dermedic – Capilarte Anti-Dandruff Shampoo

1,872 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Dermedic – Capilarte Anti-Dandruff Shampoo

Capilarte Anti-Dandruff Shampoo lufton  zbokthin dhe shkaqet e tij.

 • Parandalon shkaqet dhe zvogëlon simptomat e zbokthit me etiologji të ndryshme, përfshirë zbokthin e thatë dhe atë të yndyrshëm.
 • Parandalon përsëritjen e zbokthit.
 • Rregullon procesin e rinovimit të qelizave të lëkurës i cili zvogëlon rënien e tepërt të epidermës
 • Normalizon aktivitetin e gjëndrës dhjamore.
 • Ndihmon në rivendosjen e ekuilibrit fiziologjik të mikrobiomës së kokës.
 • Qetëson acarimin dhe zvogëlon kruajtjen.
 • Pastron butësisht lëkurën e kokës dhe flokët.

Udhëzime mbi përdorimin

Vendosni një sasi të vogël shampoje në një skalp të lagur mirë. Butësisht masazhoni skalpin,lëreni për 3 minuta dhe më pas shpëlajeni tërësisht. Përdoreni për 4 javë, 2-3 herë në javë. Për parandalim përdorni 1-2 herë në javë.

Firma

Dermedic

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

300ml

clotrimazole, zinc pyrithione, piroctone olamine, lactitol, glycerol, d-panthenol

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Dermedic – Capilarte Anti-Dandruff Shampoo”

LART