- 30%

Dermedic – Baby Linum Ultra Rich Butter

(8 përshtypje mbi produktin)

1,176 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Dermedic – Baby Linum Ultra Rich Butter

Një formulë e pasur e kujdesit të lëkurës kushtuar lëkurës së ndjeshme të foshnjës, nga dita e 1-të e jetës.

 • Ushqen, hidraton dhe forcon lëkurën delikate të foshnjës.
 • Forcon lidhjet ndërqelizore të epidermës, rikthen mantelin e saj hidrolipid dhe mbështet funksionet e tij mbrojtëse.
 • Qetëson dhe minimizon 6 simptoma të lëkurës kronike të thatë dhe atopike duke përfshirë kruarjen.
 • Lehtëson inflamacionin, acarimin dhe dermatitin me origjinë të ndryshme.
 • Minimizon simptomat e lëkurës së thatë dhe AZS dhe rrezikun e përsëritjes.
 • Testuar klinikisht

Udhëzime mbi përdorimin

Vendosni një shtresë të hollë të produktit në mënyrë të njëtrajtshme në lëkurë dhe lëreni të përthithet. Gjithashtu i përshtatshëm për kujdesin e lëkurës së fytyrës dhe duarve. Në kushtet e përkeqësimit të simptomave të thatësisë së tepërt të lëkurës, shtoni shtresën e aplikimit.

Firma

Dermedic

Mosha

Fëmijë

Forma

Vazo

Sasia

225g

Active ingredients: Cicalinum TM, Shea Butter. Cocao oil, SuperHartalon, Witamina E, Glicerin

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
8 përshtypje për Dermedic – Baby Linum Ultra Rich Butter
 • .

  Asht mrekulli per bebe

 • Krista G.

  Review for Dermedic – Baby Linum Ultra Rich Butter

 • Denisa S. (blerës i verifikuar)

  Ky krem eshte super! Ka nje tekstur super te bute te jep ndjesin sikur po prek pambuk, rezultati qe le ne lekuren e bebes eshte mrekulli,

 • .

  Une do e sugjeroja dhe per te rriturit pasi dalin nga dushi ne zonen e berrylave, gjunjeve, pellembet e duarve, vithet. Jep menjehere ndjesine e butesise sidomos tani qe ne dimer lekura e trupit ka tendence te thahet. Arome eshte e mrekullueshme dhe e lehte njekohesisht. Ju sugjeroj ta merrni tani qe eshte ne ulje.

 • Krista G. (blerës i verifikuar)

  Eshte nr 1 per lekurat apotike, nuk do e nderroja me asnje tjeter

 • Kimberli F. (blerës i verifikuar)

  Ky krem eshte super! Ka nje tekstur super te bute te jep ndjesin sikur po prek pambuk, rezultati qe le ne lekuren e bebes eshte mrekulli ❤️

 • Anxhela A.

  The best

 • Anxhela A.

  Super

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART