- 30%

Dermedic – Baby Linum Emollient Light Body Lotion

1,302 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Dermedic – Baby Linum Emollient Light Body Lotion

Baby Linum Emollient Light Body Lotion është një locion me formulë të pasur për kujdesin  lëkurës së ndjeshme të foshnjës, të fytyrës dhe trupit të fëmijës që nga dita e parë të jetës.

 • Hidraton intensivisht lëkurën
 • Zbut lëkurën
 • Përshpejton rigjenerimin e indeve të dëmtuara
 • Zbut ndjesinë e pakëndshme të lëkurës së tendosur duke përmirësuar elasticitetin e saj
 • Produkt hipoalergjik

Rekomandohet për kujdesin e përditshëm të lëkurës së thatë, shumë të thatë dhe të prirur ndaj alergjive. Rekomandohet veçanërisht për lëkurën atopike.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni butësisht në lëkurë gjatë gjithë ditës, lëreni sa të përthithet. Aplikojeni sërish sa herë të jetë e nevoshme.

Firma

Dermedic

Mosha

Fëmijë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

205 ml

Flaxseed oil containing unsaturated fatty acids: Omega 3, Omega 6, Omega 9, Allantoin, D-Panthenol, Glycerine, Shea butter, Vitamin E, Barley extract, Argan oil

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Dermedic – Baby Linum Emollient Light Body Lotion”

LART