- 15%

Dermedic – Baby Linum Bath and Shower Oil

1,768 Lekë 2,080 Lekë

Përshkrimi i Produktit

E rekomanduar për higjenën e përditshme dhe përkujdesjen e e lëkurave të thata, shumë të thata, lëkurat atopike, me tendencë për alergji ose psoriazë. Mund të përdoret që nga dita e parë e jetës.

Përbërësit aktivë: Vaj lini, Glicerinë

 • Lan butësisht pa dëmtuar barrierën natyrale lipidike të lëkurës.
 • Me vaj lini – ushqen, zbut lëkurën dhe e rigjeneron atë
 • Nuk përmban sapun
 • Hipoalergjik

Udhëzime mbi përdorimin

Hidhni një tapë në ujin e përgatitur për banjo. Mund të përdoret në dush, edhe direkt në lëkurë. Pas larjes, shplajeni mirë lëkurën.

Firma

Dermedic

Mosha

Fëmijë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

500ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Dermedic – Baby Linum Bath and Shower Oil”

LART

×