- 20%

Dermedic – Angio Therapy T Capilar

2,800 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Dermedic – Angio Therapy T Capilar

Kremi Angio Therapy T Capilat redukton në mënyrë efektive skuqjen dhe enjtjen duke zvogëluar kështu dhe irritmin. Neutrazen 2.5% është një neuro peptid që pengon shenjat e dermatitit neurogjenik, parandalon acarimin e lëkurës të shkaktuar nga dëmtimet dhe ekspozimi ndaj rrezeve ultraviolet, si dhe qetëson simptomat e tyre. Forcon enët e gjakut dhe mbyll kapilarët duke zvogëluar përshkueshmërinë e tyre dhe duke përmirësuar kështu pamjen e lëkurës. Troxerutin, një hidroksietilrutosid parandalon plasjen e enëve të gjakut dhe formimin e ekimozave të vogla. Ai eliminon kështu ndjenjën e tensionit dhe ënjtjes së lëkurës në zonën e skuqjes, e cila qetëson enët e gjakut aktive, edhe në fazat fillestare të rosaceas. Ka një efekt ftohës falë Questice që qetëson ndjesinë e djegies.

 • Hipoalergjik  me ujë termal

Përbërësit aktivë:

 • Neutrazen
 • 2.5%, Troxerutin
 • 0.5%, Ennacomplex
 • 4%, Glicerinë
 • Questice 1.2%
 • Vitamina E
 • Ujë termal
 • Vaj avokado

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në fytyrë, qafë dhe dekolte dhe lëreni të përthithet.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Dermedic

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

40ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Dermedic – Angio Therapy T Capilar”

LART