- 30%

Dermedic – Angio Preventi Nano Vit E (SPF 20)

Original price was: 3,500 Lekë.Current price is: 2,450 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Dermedic – Angio Preventi Nano Vit E (SPF 20)

Rekomandohet për kujdesin e përditshëm të lëkurës së ndjeshme me kapilarë dhe rosacea. Menjëherë zbut dhe zvogëlon dukshmërinë e enëve të gjakut të zgjeruara dhe zvogëlon ënjtjen. Parandalon shfaqjen e dermatitit neurogjenik dhe efektet e tij të tilla si skuqje, eritemë dhe ënjtje. Zvogëlon hiper-reaktivitetin e qelizave epidermale dhe forcon muret kapilare duke zvogëluar përshkueshmërinë e tyre dhe tendencën për t’u zgjeruar. Falë zbutësve hidratues dhe glicerinës, parandalon humbjen e ujit transepidermal dhe siguron një nivel adekuat të hidratimit të lëkurës.

 • Përmban filtra UVA, UVB SPF 20 dhe IR
 • Teksturë e lehtë
 • Nuk lë film yndyror në lëkurë
 • Jo komedogjen
 • E testuar klinikisht

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në fytyrë, qafë dhe dekolte dhe lëreni të përthithet.

Firma

Dermedic

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

40gr

SPF

20

The nanosomal form of vitamin E SPF 20 filters, Neutrazen ™ Physavie Arnica Chlorophyll, Glycerine Thermal water

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Dermedic – Angio Preventi Nano Vit E (SPF 20)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART