- 30%

Dermedic – Redness Calm Night Cream

Original price was: 4,450 Lekë.Current price is: 3,115 Lekë.

Krem nate për rrudhat e para për lëkurë të ndjeshme dhe të skuqur

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Dermedic Redness Calm Night Cream

Redness Calm Night Cream është një krem nate me veti anti-rrudhë për lëkurën e ndjeshme dhe kuperoze.

Benefitet e përdorimit:

 • Qetëson irritimin dhe skuqjen
 • Zvogëlon rrudhat dhe parandalon formimin e tyre
 • Ushqen thellë
 • Rinovon dhe i jep energji lëkures
 • I testuar klinikisht
 • Hipoalergjik

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në darkë, në lëkurë të pastër dhe masazhojeni me lëvizje rrethore, në fytyrë, qafë dhe dekolte. Përdoreni rregullisht çdo mbrëmje.

Firma

Dermedic

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

55ml

AQUA, POLYGLYCERYL-6 STEARATE, POLYGLYCERYL-6 BEHENATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, PERSEA GRATISSIMA OIL, OLUS OIL, GLYCERIN, ARNICA MONTANA FLOWER EXTRACT, METHYLPROPANEDIOL, GLYCERYL STEARATE, CETEARYL ALCOHOL, C 12-15 ALKYL BENZOATE, TOCOPHERYL ACETATE, OLEA EUROPAEA FRUIT OIL, CYCLOPENTASILOXANE, DIMETHICONOL, TROXERUTIN, SQUALANE, STEARIC ACID, PHOSPHATIDYLCHOLINE, BUTYLENE GLYCOL, SODIUM DEOXYCHOLATE, RETINYL PALMITATE, ASCORBYL PALMITATE, CITRIC ACID, DISODIUM EDTA, DEHYDROACETIC ACID, BENZYL ALCOHOL, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, IODOPROPYNYL BUTYLCARBAMATE, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE, PARFUM .

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Dermedic – Redness Calm Night Cream”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART