- 30%

Dermedic – Redness Calm Micellar Water

Original price was: 2,050 Lekë.Current price is: 1,435 Lekë.

Ujë micelar kundër skuqjes për pastrimin e zonave të ndjeshme të syve dhe lëkurës së fytyrës.

Përshkrimi i Produktit

Dermedic Redness Calm Micellar Water

A është lëkura juaj e ndjeshme e prirur ndaj skuqjes dhe irritimit? I krijuar specifikisht për pastrimin e lëkurës së ndjeshme dhe zonës së syve, ky ujë micellar heq në mënyrë efektive grimin dhe të gjitha papastërtitë, duke e lënë lëkurën tuaj të freskët dhe të qetë.

Përbërësit aktiv:

 • Ujë termal – i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme

Benefitet e përdorimit:

 • Heq në mënyrë efektive grimin dhe të gjitha papastërtitë
 • Forcon kapilarët dhe freskon lëkurën
 • Nuk lë një shtresë të yndyrshme në lëkurë
 • Nuk bllokon poret
 • Perfekt për përdorim të përditshëm.
 • Hipoalergjike, i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme

Udhëzime mbi përdorimin

 • Lagni një copë pambuku me ujin micellar dhe fshijeni ngadalë fytyrën, qafën dhe dekolte.
 • Për sytë vendosni një copë pambuku të lagur mbi to, mbajeni për një moment dhe hiqni butësisht grimin.
Firma

Dermedic

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

500ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Dermedic – Redness Calm Micellar Water”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART