- 50%

DermEden – Day Protocol Krem për anti-age për konturin e syve SPF 50+

Original price was: 3,360 Lekë.Current price is: 1,680 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Një formulë e dizenjuar specifikisht për konturin e syve

Konturi i syve është pjesa më e hollë dhe më e ndjeshme e fytyrës, gjë që e bën më të predispozuar për krijimin e njollave dhe rrudhave. Kremi për konturin e syve ‘Day Protocol’ 3 në 1 është specifikisht i formuluar për këtë zonë.

 • Kundër njollave
 • Faktor mbrojtës (SPF 50)
 • Kundër rrudhave

Mbron nga akumulimi i ndotësve apo radikaleve të lira.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni çdo mëngjes në konturin e syve dhe masazhojeni lehtësisht me majat e gishtave. Shmangni kontaktin e drejtpërdrejtë me syte.

Firma

DermEden

Linja

Day Protocol

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

15ml

Aqua (Water), Octocrylene, Ethylhexyl Salicylate, Niacinamide, Isoamyl Laurate, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol, Propanediol, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Dimethicone / Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Pentylene Glycol, Microcrystalline Cellulose, PEG-75 Stearate, Hydroxyethyl Urea, Potassium Cetyl Phosphate, Octadecenedioic Acid, Dicaprylyl Carbonate, Decyl Glucoside, Sodium Polyacrylate, Ceteth-20, Steareth-20, Silica, Glyceryl Caprylate, Tocopheryl Acetate, Cellulose Gum, Alcohol, Butylene Glycol, Chlorphenesin, Stearalkonium Hectorite, Urea, Glycerin, Ammonium Lactate, Sodium Hyaluronate, Propylene Glycol, Hydrogenated Lecithin, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Propylene Carbonate, Citric Acid, Xanthan Gum, Ethanolamine, Sodium Ascorbate,Tocopherol, BHT.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “DermEden – Day Protocol Krem për anti-age për konturin e syve SPF 50+”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART