Dermatonics – Balsam riparues i thembrave

950 Lekë

(Once Heel Balm)

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Dermatonics Once Heel Balm është trajtim për lëkurën e ashpër, të thatë dhe/ose me kallo të thembrave dhe këmbëve.
E përshtatshme për diabetiket; ju mund ta përdorni me siguri këtë produkt pasi është vërtetuar që trajton këmbët e thata diabetike dhe përshkruhet gjerësisht për pacientët diabetikë me këmbë të thata.

 • 96% e përdoruesve shfaqën përmirësim pas përdorimit të Dermatonics Once Heel Balm
 • 150% Hidratim i rritur i lëkurës së këmbëve pas 14 ditëve përdorim
 • Pa paraben
 • Përmban parfum hipoalergjik
 • E listuar në formularin kombëtar të Britanisë (BNF)

Këshillohet përdorimi një herë në ditë.

Firma

Dermatonics

Mosha

Të gjithë

Sasia

60ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Dermatonics – Balsam riparues i thembrave”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART