- 20%

Dermastir – Pre-Op Heating Exfoliating Mask

1,096 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Dermastir – Pre-Op Heating Exfoliating Mask

Maska Pre-Op Heating Exfoliating është menjëherë e gatshme për përdorim, duke bërë kështu efektin ngrohës të scrub-it eksfoliues të nxisë hapjen e poreve dhe për pastrimin e tyre. Përveç efektit eksfoliues, ekstrakti i boronicës vepron me kaolinën për pastrim më të thellë të lëkurës. Së bashku me vajin e farave të rrushit, ato luftojnë në mënyrë efektive shenjat e plakjes në lëkurë. Boronicat e përdorura kanë vlera të larta ORAC (Kapaciteti absorbues i oksigjenit radikal) dhe scrub-i pastrues i Dermastir ka veti të shkëlqyera anti-oksiduese.

Përbërësit aktivë : 

 • Zeoliti
 • Bioflavonoidet e boronicës
 • Boronice e mikronizuar

Udhezime mbi perdorimin

Pastroni fytyrën dhe lëreni atë të lagur. Aplikoni maskën në të gjithë fytyrën. Lëreni maskën të veprojë për 10 minuta. Hiqeni më pas me një sfungjer të lagur.

Firma

Dermastir

Mosha

20+

Forma

Maskë

Sasia

1

BUTYLENE GLYCOL, ZEOLITE, KAOLIN, VACCINIUM MACROCARPON FRUIT EXTRACT, DIMETHICONE, CI 77891, METHYL GLUCETH-20, SILICA DIMETHYL SILYLATE, VITIS VINIFERA SEED OIL, PANTHENOL, PROPYLENE GLYCOL, CI 73360

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Dermastir – Pre-Op Heating Exfoliating Mask”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART