- 20%

Dermastir – Post Filler Vitamin C

Original price was: 6,860 Lekë.Current price is: 5,488 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Dermastir – Post Filler Vitamin C

Dermastir Vitamin C Post-Filler me 25% vitaminë C të pastër, një antioksidant i fuqishëm dhe natyral që trajton dhe parandalon pigmentimin dhe njollat ​​e errëta. Dermastir garanton qëndrueshmërinë e Vitaminës C duke e paraqitur në formë solide në këtë produkt. Vitamina C është antioksidanti më i fuqishëm për lëkurën, por edhe përbërësi më i paqëndrueshëm. Për këtë arsye, Alta Care Laboratoires zhvilloi formën e veçantë dhe solide të Vitaminës C, e cila siguron qëndrueshmërinë e saj kundër oksidimit.

Vitamina C: Është një përbërës kyç kundër plakjes për kujdesin e lëkurës që ndihmon për të ndriçuar dhe hidratuar butësisht lëkurën tuaj. Është një nga antioksidantët më të fuqishëm dhe ndihmon në mbrojtjen e lëkurës kundër dëmtimit të radikaleve të lira të shkaktuara nga mjedisi, të cilat mund të shpërbëjnë kolagjenin dhe të nxisin zhvillimin rrudhave.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni direkt nga ampula në zonat e synuara me pigmentim ose njolla të errëta, ose përziejeni me kremin tuaj të ditës ose kremin mbrojtës nga dielli dhe aplikojeni në të gjithë fytyrën.

Firma

Dermastir

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakonçina

Sasia

4

AQUA, SILICA, PROPYLENE GLYCOL, GLYCERIN, BORON NITRIDE, SODIUM ASCORBYL PHOSPHATE, METHYLPROPANEDIOL, CAMELLIA SINENSIS LEAF EXTRACT, SALVIA OFFICINALIS LEAF EXTRACT, POTASSIUM SORBATE, CHLORPHENESIN.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Dermastir – Post Filler Vitamin C”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART