- 30%

Nuxe – Deodorant me kohë të gjatë veprimi 

(3 përshtypje mbi produktin)

1,050 Lekë

Deodorant Longue Duree

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Nuxe – Deodorant me kohë të gjatë veprimi 

Deodoranti Nuxe Body me efikasitet “mineral” dhe pluhur argjendi është deodoranti i parë nga laboratori NUXE, pa alkool dhe klorhidrat alumini  i cili ofron mbrojtje afatgjatë pa lënë shenja të bardha. Djersitja zvogëlohet, reduktohet transpirimi dhe neutralizohen aromat duke ofruar gjithashtu mbrojtje të zgjatur në kohë. Aromë e butë dhe delikate e gamës Nuxe Body rreth notave të kokosit, lules së portokallit dhe vaniljes së egër.

 • Pa alkool
 • Pa paraben
 • Përmban 97% të përbërësve me origjinë natyrore

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikohet në lëkurë të thatë pas dushit dhe gjatë ditës sa herë ta ndjeni të nevojshme. Nuk lë njolla në veshje.

Firma

Nuxe

Sasia

50ml

Mosha

Të gjithë

Pështypjet mbi produktin
 • 3
  vlerësime
 • 5 Yje
  33%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  67%
  1 Yll
  0%
3 përshtypje për Nuxe – Deodorant me kohë të gjatë veprimi 
 • daniela m. (blerës i verifikuar)

  Aroma jo e kendshme ndryshe nga produktet e tjera te NUXE

 • .

  Kam 3 muaj qe e perdor. Gheta rehat kete vere ?

 • Iljada B.

  Edhe mua nuk me ka pelwyer aroma

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

INGREDIENTS : AQUA/WATER, TRIETHYL CITRATE, CELLULOSE, PENTYLENE GLYCOL, PARFUM/FRAGRANCE, GLYCERYL STEARATE CITRATE, CETYL ALCOHOL, POLYGLYCERYL-3 CAPRYLATE, PROPANEDIOL, HYDROXYACETOPHENONE, XANTHAN GUM, SODIUM GLUCONATE, ZINC GLUCONATE, ALLANTOIN, DEHYDROACETIC ACID, CITRIC ACID, GLYCERYL CAPRYLATE, GLYCERIN, LACTOCOCCUS FERMENT EXTRACT, CAMELLIA SINENSIS FLOWER EXTRACT, DECYL GLUCOSIDE, GERANIOL, CITRAL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LIMONENE, LINALOOL.

LART