- 20%

Nuxe – Deodorant me kohë të gjatë veprimi 

(3 përshtypje mbi produktin)

1,200 Lekë

Deodorant Longue Duree

In stock

Kategoritë: , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Të gjitha llojet e lëkurave
Deodoranti i parë me efikasitet “mineral” ku bashkohen pudrat 100% natyrale : inovacion i NUXE – që redukton transpirimin dhe neutralizon aromat duke ofruar mbrojtje të zgjatur në kohë. Pa alkool dhe pa klorhidrat alumini. Aplikohet në lëkurë të thatë pas dushit dhe gjatë dites sa herë ta ndjeni të nevojshme. Nuk lë njolla në veshje.
Rezultati: Reduktim i transpirimit, mbrojtje e lëkurës që nga aplikimi deri në fund të ditës.

Firma

Nuxe

Sasia

50ml

Mosha

Të gjithë

Pështypjet mbi produktin
 • 3
  vlerësime
 • 5 Yje
  33%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  100%
  1 Yll
  0%
3 përshtypje për Nuxe – Deodorant me kohë të gjatë veprimi 
 • Anonymous (blerës i verifikuar)


  Aroma jo e kendshme ndryshe nga produktet e tjera te NUXE

 • Anonymous


  Kam 3 muaj qe e perdor. Gheta rehat kete vere ?

 • Iljada B.


  Edhe mua nuk me ka pelwyer aroma

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART

×