Hot

DentYucral – Pastë dhëmbësh për duhanpirësit

1,110 Lekë

(Smokers Toothpaste)

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Pasta e dhëmbëve më e kompletuar për higjenën orale të duhanpirësve.

Përbërësit e saj ndihmojnë në:

 • Pastrimin e tartarit nga dhëmbët duke i lënë me shkëlqimin dhe bardhësinë e tyre natyrale.
 • Forcimin e dhëmbëve dhe indeve të tyre mbështetëse.
 • Sigurimin e kujdesit të nevojshëm për reduktimin e incidencës së sëmundjes së mishrave të dhëmbëve.
 • Reduktimin e formimit të pllakave dhe tartarit.
 • Rigjenerimin e mishrave të dhëmbëve.
 • Luftën kundër formimit të kaviteteve dhe “erës së keqe nga goja”.
 • Sigurimin e një frymëmarrjeje të freskët me aromë mente.
Firma

DentYucral

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “DentYucral – Pastë dhëmbësh për duhanpirësit”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART