- 20%

DentYucral – Pastë dhëmbësh për diabetikë

Original price was: 1,110 Lekë.Current price is: 888 Lekë.

(Diabetic Toothpaste)

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

E para pastë dhëmbësh e zhvilluar posaçërisht për diabetikët. Me përbërës të përzgjedhur në mënyrë të veçantë për të bërë higjenën e tyre orale sa më të efektshme.

Formula e saj me më shumë se 20 përbërës ndhmon në:

 • Forcimin e dhëmbëve dhe indeve të tyre mbështetëse.
 • Përkujdesjen dhe mbrojtjen e mishrave të dhëmbëve për parandalimin e sëmundjes periodontale
 • Luftën ndaj formimit të pllakave dentare dhe tartarit
 • Rigjenerimin dhe hidratimin e mishrave të dhëmbëve për parandalimin e ulçerave të gojës (afteve)
 • Luftimin e kariesit dentar
 • Sigurimin e një frymëmarrjeje të freskët me aromë mente.
Firma

DentYucral

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “DentYucral – Pastë dhëmbësh për diabetikë”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART