Denk – Prenatal

1,300 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Përse duhet përdorur

 • Përmban 800µg acid folik për të përmbushur nevojat e shtuara përpara dhe gjatë shtatzanisë
  Acidi folik ndihmon në zhvillimin e shëndetshëm të tubit neural dhe mbështet proceset e ndarjet qelizore.
 • Përmban të gjithë vitaminat B dhe 150µg jod.
 • Rekomandohet për të gjithë femrat që po planifikojnë për një shtatzani deri në javën e 12të të shtatzanisë.
 • Mundëson ushqyerjen me suplementet e nevojshme për nënën dhe fëmijën

Udhëzime mbi përdorimin

Vetëm një tabletë në ditë mbulon të gjithë nevojat ditore me acid folik, jod dhe shumë vitamina.

Pa gluten, pa laktozë

 

Firma

Denk Pharma

Mosha

Të gjithë

Forma

Tableta

Sasia

30

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Denk – Prenatal”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART