Denk Pharma – Lactonatal + DHA

(1 përshtypje mbi produktin)

3,020 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Lactonatal + DHA Denk është specifike për të plotësuar nevojat e nënave me gji dhe fëmijëve të tyre.

 • Stimulon prodhimin e qumështit.
 • Siguron flokë, lëkurë dhe thonjë të shëndetshëm
 • Siguron sasinë e duhur të jodit, pa laktozë, gluten edhe për nënat diabetike.
 • Ju jep energji fizike dhe mendore.
 • Prodhim dhe certifikim në Gjermani.
 • Kombinimi i vitaminave të nevojshme: 400 µg acid folik, të gjitha vitaminat B, 100 µg jod, 200 mg DHA dhe 20 µg vitaminë D3.

Udhëzime mbi përdorimin

Përdoret një tabletë dhe një kapsulë në ditë.

Firma

Denk Pharma

Forma

Tableta + Kapsula

Sasia

30 + 30

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Denk Pharma – Lactonatal + DHA
 • Hygerta K.

  Nje produkt qe me ka shtuar ne sasine dhe cilesine e qumeshtit te femijes tim si dhe shume i mire per floket per periudhen post partum te shtatezanise ku floket bien. Mua me jane bere me te shendetshme dhe me jane shtuar me shume

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART