- 20%

Denk – Joint Active

Original price was: 2,725 Lekë.Current price is: 2,180 Lekë.

In stock

Përshkrimi i Produktit

Denk – Joint Active

Sistemi ynë muskuloskeletor vihet nën një presion të veçantë gjatë ushtrimit fizik në jetën e përditshme dhe aktivitetin sportiv. Ndërveprimi midis muskujve, nyjeve dhe indit lidhor duhet të funksionojë pa probleme. Stresi i lartë në nyje, pesha e tepërt dhe mosha shpesh çojnë në konsumimin e nyjeve, të cilat mund të kufizojnë lëvizshmërinë dhe cilësinë e jetës. Përveç ushtrimeve të mjaftueshme, një dietë e ekuilibruar dhe e shëndetshme gjithashtu mund të ketë një efekt pozitiv në sistemin muskuloskeletal. Vitamina C, vitamina E dhe zinku kontribuojnë në ruajtjen e kockave normale dhe mbrojnë kundër stresit oksidativ.

Udhëzime mbi përdorimin

Konsumoni 1-2 tableta në ditë me një vakt dhe shumë lëngje.

Firma

Denk Pharma

Mosha

Të gjithë

Forma

Tableta

Sasia

30

NutrientëtMesatarja për 2 tab.% DDR*
Vitamin C80mg100
Vitamin E15 mg125
Zinc2,25 mg22,5
Glucosamine sulphate750 mg**
Chondroitin sulphate600 mg**
DDR - Doza Ditore Referencë, mg - miliogram
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Denk – Joint Active”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART