Përshkrimi i Produktit

Denk – Immun Active

Një sistem imunitar i fortë nuk është i rëndësishëm vetëm për të qëndruar të aftë dhe të shëndetshëm, por për mirëqenien e përgjithshme të organizmit. Imuniteti mund të dobësohet nga stresi, një dietë e pashëndetshme ose gjumë i dobët. Një dietë e ekuilibruar me vitamina dhe minerale si vitamina C, zink dhe selen ka një efekt pozitiv në sistemin imunitar dhe mbron qelizat nga stresi oksidativ. L-histidina është një aminoacid që promovon përthithjen e shpejtë të zinkut. Denk Immun Active Kombinon lëndët ushqyese më të rëndësishme në mënyrë që sistemi juaj imunitar të jetë i përgatitur për kohë të vështira.

Udhëzime mbi përdorimin

Një herë në ditë, vendoseni përmbajtjen e një bustine direkt në gojë dhe lëreni që të tretet ngadalë.

Firma

Denk Pharma

Mosha

Të gjithë

Forma

Stick

Sasia

20

NutrientëtMesatarja për tab.% DDR*
Vitamin C300 mg375
Zinc10 mg100
Selenium50 μg91
L-histidine50 mg--
DDR - Doza Ditore Referencë, mg - miligram
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Denk – Immun Active”

LART