Denk – Brain Active

3,470 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Denk – Brain Active

Truri është qendra e kontrollit të trupit tonë dhe përbëhet nga miliarda qeliza që janë të lidhura së bashku dhe transmetojnë informacion. Qoftë në jetën e përditshme, në punë apo në universitet aftësitë tona të kujtesës dhe përqendrimit janë në kërkesë përmirësimi të tyre. Sidoqoftë sëmundjet ose stresi mund të vënë në provë performancën mendore. Ushqimet mund të ndihmojnë trurin të kryejë funksionet e tij të përditshme. Acidet yndyrore omega-3 DHA dhe EPA luajnë një rol të rëndësishëm së bashku me acidin pantotenik, kontribuojnë në ruajtjen e funksionimit normal të trurit. Komponimet e bimëve të tilla si gingo dhe limoni mund të kenë një efekt pozitiv në performancë. Denk kombinon përbërës të rëndësishëm për funksionimin normal të trurit dhe është ushqimi perfekt për të mbështetur performancën mendore.

Udhëzime mbi përdorimin

Konsumoni 1 tabletë  dhe 1 kapsulë në ditë me një vakt dhe shumë lëngje.

Firma

Denk Pharma

Mosha

Të gjithë

Forma

Tableta + Kapsula

Sasia

30 + 30

NutrientëtMesatarja për stick% DDR*
Pantothenic acid (vitamin B5)5 mg83
Ginkgo extract100 mg
Lemon balm extract100 mg
Caffeine25 mg
Capsule contentPër kapsulë
Omega-3 fatty acids300 mg
Docosahexaenoic acid (DHA)250 mg
Eicosapentaenoic acid (EPA)30 mg
DDR - Doza Ditore Referencë, mg</stron
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Denk – Brain Active”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART