Deltacrin – Spray kundër rënies së flokëve

4,700 Lekë

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Deltacrin – Spray kundër rënies së flokëve

Spërkatës  që ndihmon në parandalimin e rënies së flokëve. Formula pa alkool lejon të veprojë në shkaqet kryesore të rrallimit të flokëve dhe të përmirësojë gjendjen e boshtit të tyre. Mund të përdoret gjithashtu në bashkëpunim me trajtime të tjera të flokëve. Testuar dermatologjikisht dhe klinikisht.

 • Methyl Vanillate: Éshtë gjetur në kërcellin e rrushit (Hovenia Dulcis Thumb) e cila rrit shprehjen WNT në një mënyre të varur nga doza.
 • Trehalose + Manganese: një ndërlidhje që vepron në flokë duke promovuar sintezen e proteinës lidhëse peribulbare të skalpit, duke ruajtur në nivel fiziologjik aktivitetet enzimatike dhe metabolike të gjendrës së flokut

Udhëzime mbi përdorimin

Spërkatni flokët dhe lëkurën e kokës, pa e shpëlarë.

Përdorini 4-8 spërkatje në varësi të zonës që do të trajtohet. Mund të përdoret çdo ditë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Pharcos

Mosha

18+

Forma

Flakon me spray

Sasia

60ml

Aqua, Propylene Glycol, Trehalose, Panthenol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Methyl Vanillate, Wheat Amino Acids, Soy Amino Acids, Arginine HCl, Serine, Threonine, Niacinamide, Faex Extract, Aesculus Hippocastanum Extract, Ammonium Glycyrrhizate, Zinc Gluconate, Caffeine, Biotin, Manganese PCA, Disodium EDTA, Sodium Hydroxymetylglycinate, Lactic Acid, Parfum.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Deltacrin – Spray kundër rënies së flokëve”

LART