Deltacrin – Shampo kundër rënies së flokëve

2,460 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Kategoritë: , , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Deltacrin – Shampo kundër rënies së flokëve 

Shampo ndihmëse në parandalimin e rënies së flokëve. Falë formulimit inovativ, ajo është në gjendje të veprojë kundër rënies e flokëve dhe të përmirësojë gjendjen e boshtit të tyre.

 • Testuar dermatologjikisht.

Udhëzime mbi përdorimin

Vendosni shampon në flokë të lagur dhe masazhoni lëkurën e kokës, veçanërisht zonën e ballit, për të paktën 3 minuta para se ta shpëlani. Nëse është e nevojshme, përsëritni aplikimin. Për një trajtim më të plotë kombinoni me DELTACRIN® WNT Spray. Përdoret 2 deri në 4 herë në javë; edhe çdo ditë nëse është e nevojshme.

Firma

Pharcos

Forma

Shishe

Sasia

150ml

AQUA, MEA-LAURYL SULFATE, LAURETH-2, COCAMIDOPROPYL BETAINE, TREHALOSE, GLUCOSYL HESPERIDIN, PANTHENOL, HYDROLYZED GLYCOSAMINOGLYCANS, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, UPCOMIODIUMIDIUMIDIUMIDIUM, MENTIDEHOLIDIUMIDI DEHYDROACETATE, CITRIC ACID, PARFUM, LINALOOL.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Deltacrin – Shampo kundër rënies së flokëve”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART