- 20%

Deltacrin – Kapsula kunder rënies së flokëve

3,760 Lekë

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Deltacrin – Kapsula kunder rënies së flokëve

Kapsulat Deltacrin janë një suplemente ushqimore dhe përmbajnë hekur dhe lizinë me melatonin dhe ekstrakte të Sojës dhe Kartamusit. Veprim i dyfishtë në ciklin e flokëve.

 • Aktivizimi i grupit WNT- Soy-Life
 • Frenimi i Alfa 5-Reductase -Carthamus
 • Rregullimi i ciklit të flokëve -Melatonin
 • Ruajtja e nivelit të ferritinës-Hekur/lizinë

Pa gluten.

Udhëzime mbi përdorimin

Një kapsulë çdo ditë, mundësisht në mbrëmje para gjumit. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore.

Rekomandohet tek femrat dhe meshkujt me alopeci androgjenetike.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Pharcos

Mosha

18+

Forma

Kapsula

Sasia

60

Capsule content: Lysine hydrochloride, SoyLife® (Soy (glycine max (L.) Merr.) dry extract of germinated seeds min. tit. 40% in total isoflavones, Iron gluconate dihydrate, Carthamus (Carthamus tinctorius L.) dry extract of flowers (carthamus, maltodextrin, anti-caking agent: silicon dioxide), Bulking agent: Dibasic calcium phosphate, Anti-caking agents: Magnesium stearate, Silicon dioxide, Talc; Melatonin . Capsule shell: Hydroxypropyl methylcellulose, Colouring: Titanium dioxide.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Deltacrin – Kapsula kunder rënies së flokëve”

LART