Delifab – Acno Crema

(2 përshtypje mbi produktin)

3,000 Lekë

Përshkrimi i Produktit

I formuluar dhe testuar në laboratore mjekësore dermatologjike, ka arritur rezultatet më të larta në trajtimin e akneve. Formula unike e këtij kremi përbëhet nga një ndërthurje e elementeve të tillë si:

 • Acid mandelik
 • Benzoil peroksid
 • Retinol i pastër
 • Acid lactobionik
 • Sulfat Zinku
 • Retinol palmitate etj.

Përveç fuqisë së tij kuruese, Acno Crema përmirëson dhe dukurinë e Turn Over-it qelizor.

Udhëzime mbi përdorimin

Këshillohet të përdoret në darkë në zonat e dëshiruara, për të paktën 1 muaj.

Firma

Delifab

Mosha

Të gjithë

Lloji i lëkurës

E yndyrshme

Forma

Tubet

Sasia

30ml

Pështypjet mbi produktin
 • 3
  vlerësime
 • 5 Yje
  50%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  50%
2 përshtypje për Delifab – Acno Crema
 • STOJANKA P. (blerës i verifikuar)

  Perfekt per lekure me akne, ndihmon ne kurimin e akneve, zbehjen e shenjave dhe hiperpigmentimeve. Shkakton nje skuqje dhe djegie te lehte.

 • .

  Pershendetje. Une jam duke e perdorur. Sot hera e dyte por e lava menjehere sepse u skuqa shume shume. I mbajta me uje te ftohte . Por skuqja nuk po largohet. Eshte normale kjo?

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART