Deep Heat – Heat Rub Pain Relief

452 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Deep Heat – Heat Rub Pain Relief

Deep Heat Heat Rub është krem për qetësimin e dhimbjeve me veprim të shpejtë. Veprimi i dyfishtë i qetësimit të dhimbjes + nxehtësia sigurojnë lehtësim të menjëhershëm në vendin e dhimbjes. Përmban metil salicilat të ngjashëm me asprinën për lehtësimin efektiv të dhimbjeve. Rekomandohet për lehtësimin e dhimbjeve muskulare duke përfshirë dhimbjet reumatike, dhimbjet e shpinës, shiatikun, fibrozitin, ndrydhjet, mavijosjet dhe ftohjet. Mund të përdoret para ose pas stërvitjes.

Udhëzime mbi përdorimin

Masazhoni butësisht në zonën e prekur derisa kremi të absorbohet. Aplikoni 2-3 herë në ditë dhe lani duart menjëherë pas përdorimit.

Firma

Deep Heat

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

100gr

Methyl Salicylate 127.4 mg/g.
Menthol 58.8 mg/g.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Deep Heat – Heat Rub Pain Relief”

LART