- 20%

Curasept – Xhel Paradontal (CHX 0.5%)

Original price was: 1,040 Lekë.Current price is: 832 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Curasept Xhel Paradontal (CHX 0.5%)

Për pastrim të thellë poshtë protezave si dhe përkujdesje javore për implantet, periodontitin dhe zëvendësimet e dhëmbëve. Mund ta aplikoni me furçë ose në alternativë mund ta masazhoni me gisht.

Firma

Curasept

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

30ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Curasept – Xhel Paradontal (CHX 0.5%)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART