- 20%

Curasept – Whitening Toothpaste Gel

Original price was: 1,230 Lekë.Current price is: 984 Lekë.

Curasept – Whitening Toothpaste Gel

Përshkrimi i Produktit

Curasept Whitening Toothpaste Gel

Xhel pastë dhëmbësh zbardhues me Peroxydone. Një formulë e bazuar në Peroxydone, efektive kundër pigmentimit të smaltit.
Silicat e mikronizuara veprojnë butësisht në smalt dhe ndihmojnë në eliminimin e njollave sipërfaqësore.

Lidhja e dy kripërave të fluorit, fluori i natriumit dhe monofluorofosfati i natriumit, kryen një veprim remineralizues dhe rrit rezistencën strukturore natyrore ndaj kariesit.

 • Veprim zbardhues
 • Ruan në mënyrë efektive efektin zbardhues
 • I butë për dhëmbët dhe mishrat e dhëmbëve
 • I përshtatshëm për përdorim të përditshëm dhe pas trajtimeve profesionale zbardhuese

Udhëzime mbi përdorimin

I përshtatshëm për përdorim të përditshëm.

Firma

Curasept

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

75ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Curasept – Whitening Toothpaste Gel”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART