- 20%

Curasept – Shpëlarës ADS® 205

Original price was: 1,150 Lekë.Current price is: 920 Lekë.

0.05% klorheksidinë + 0.05% Fluoride

Përshkrimi i Produktit

Curasept – Shpëlarës ADS® 205

Shpëlarësit e gojës me klorheksidin anti-bakterial Curasept ADS për përdorim në shtëpi nuk shkaktojnë shqetësime të shijes dhe kanë një sistem të patentuar kundër zbardhjes.

Këto larës goje përmbajnë gjithashtu një sistem kundër zbardhjes (ADS) të patentuar, të testuar klinikisht, i cili, ndryshe nga shpëlarësit e tjerë të gojës me klorheksidin, redukton në mënyrë drastike shfaqjen e njollave kafe-verdhë që mund të krijohen në dhëmbë për shkak të klorheksidinës.

 • Asnjë njollë
 • Efikasiteti i njëjtë si produktet standarde të klorheksidinës
 • Asnjë shqetësim i shijes
 • Pa Alkool

Udhëzime mbi përdorimin

Shpëlajeni 10 ml dy herë në ditë për një minutë. Nëse është ende e nevojshme pas gjashtë javësh, bëni një pushim njëjavor dhe më pas përsëritni procesin.

Mos pini kafe të zezë, çaj ose verë të kuqe për 30 minuta pas përdorimit.

Firma

Curasept

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

200ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Curasept – Shpëlarës ADS® 205”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART