- 20%

Curasept – Professional floss

600 Lekë

Fill dentar profesional

 

Përshkrimi i Produktit

Curasept Professional floss

Fill dentar specifik për pastrimin e implanteve me një pjesë të fillit shumë të fortë dhe një seksion të butë që ndihmon në pastrimin e pllakës dentare. Në kontakt me pështymën dhe sipërfaqet e dhëmbëve, seksioni i ngurtë i fillit nuk përkulet, duke lehtësuar futjen midis dhëmbëve, ndërsa pjesa e butë zgjerohet, duke u përshtatur në mënyrë perfekte me hapësirat interdentare.Poroziteti i mikrofibrës garanton heqje më të madhe të pllakës dhe pastrim optimal duke ruajtur delikatesën në mishrat e dhëmbëve pa i irrituar ato. Paketimi kombinon prakticitetin dhe higjienën.

Indikacionet

 • Për hapësira të mëdha interdentare
 • Aparate ortodontike
 • Implante dentare & ura
Firma

Curasept

Mosha

Të gjithë

Forma

Fill dentar

Sasia

50

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Curasept – Professional floss”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART