- 20%

Curasept – Pastë dhëmbësh ADS (CHX 0.2 + hamamelis)

680 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Curasept Pastë dhëmbësh ADS (CHX 0.2 + hamamelis)

Parandalon në mënyrë efektive dhe të shpejtë formimin e pllakës dentare falë përmbajtjes së klorheksidinës 0.2%. Ndihmon në mbajtjen e mishrave të dhëmbëve në gjendje të mirë, veçanërisht kur ato kanë tendencë të skuqen dhe për hemoragji.

Prania e formulës ADS e cila redukton njollat, e bën produktin optimal për përdorim. Rekomandohet përdorimi i kombinuar me shplarës.

Udhëzime mbi përdorimin

Përdoreni pastën të paktën dy herë në ditë për 2 muaj. Përdoreni për një javë, ndërpriteni përdorimin për 7 ditë dhe ripërdorni për javën e ardhshme.

Firma

Curasept

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

75ml

Aqua, Sorbitol, Hydrated Silica, PEG-32, Cocamidopropyl Betaine, Aroma, Zinc Citrate, Sodium Citrate, Hamamelis Virginiana Leaf Extract, Ascorbic Acid, Chlorhexidine Digluconate, Sodium Metabisulfite, Cellulose Gum, Sodium Benzoate, C.1.47005, C.1.42051

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Curasept – Pastë dhëmbësh ADS (CHX 0.2 + hamamelis)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART