- 10%

Curasept – Pastë dhëmbësh ADS 020 (CHX 0.20 + clorobutanolo)

756 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Pastë dhëmbësh qetësuese specifike për një veprim të shpejtë dhe efektiv kundër pllakave dhe për një reduktim të simptomave irrituese të mukozës orale dhe gingivale.

Përdoreni të kombinuara me shplarësit e gojës.

 • Pa SLS

Përmban

 • Klorbutanol me veti qetësuese, antifungale dhe antibakteriale
 • PVP-VA polimer i cili formon një film mbrojtës në mukozën orale duke i mbrojtur gingivat nga irritimet ose vendosja e pllakës bakteriale.
 • Klorheksidine 0.2% me veprim antiseptik dhe anti-pllakë.

Udhëzime mbi përdorimin

Përdoreni 1-2 herë në ditë si një pastë normale.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Curasept

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

75ml

Sorbitol, Aqua, Hydrated Silica, Glycerin, Xylitol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Cocamidopropyl Betaine, Aroma, Cellulose Gum, Chlorhexidine Digluconate, Ascorbic Acid, Sodium Metabisulfite, Sodium Saccharin, Sodium Methylparaben, Sodium Citrate, CI 42090.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Curasept – Pastë dhëmbësh ADS 020 (CHX 0.20 + clorobutanolo)”

LART