- 20%

Curasept – Orthodontic Wax

Original price was: 650 Lekë.Current price is: 520 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Curasept Fill dentar ortodontik

Dyll ortodontik i përshtatshëm për personat që kanë aparate ortodontike. Ndihmon në shmangien e shqetësimeve dhe dhimbjeve nga aparati.

Udhëzime mbi përdorimin

Masazhohet pak dhe vendoset në hapësirën midis telit dhe dhëmbit.

Firma

Curasept

Mosha

Të gjithë

Sasia

35m

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Curasept – Orthodontic Wax”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART