- 20%

Curasept – Fill dentar me dyll

Original price was: 500 Lekë.Current price is: 400 Lekë.

Curasept – Fill dentar me dyll

Përshkrimi i Produktit

Curasept – Fill dentar me dyll

Filli dentar Curasept Classic Waxed është i veshur me një dyll të veçantë mikrokristalor që lejon rrëshqitjen më të lehtë midis dhëmbëve dhe siguron një veprim efektiv pastrimi falë një futjeje më të lehtë të fillit në hapësirat ndërdhëmbore.

Firma

Curasept

Mosha

Të gjithë

Forma

Fill dentar

Sasia

50 m

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Curasept – Fill dentar me dyll”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART