- 20%

Curasept – Fill dentar i sheshtë me PTFE dhe klorheksidinë

400 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Curasept – Fill dentar i sheshtë me PTFE dhe klorheksidinë

Filli detnar unik Curasept rrëshqet lehtësisht dhe nuk do të copëtohet dhe ofron veti rrëshqitëse optimale.

Ky fill me seksion të sheshtë lehtëson futjen në hapësira të ngushta interdentale. Ofron heqjen e sigurt të kariesit.

Vjen në një rrotull që përmban 35 metra fill.

Firma

Curasept

Mosha

Të gjithë

Forma

Fill dentar

Sasia

35m

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Curasept – Fill dentar i sheshtë me PTFE dhe klorheksidinë”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART