Zbritje

Curasept – Daycare shplarës për gojën

600 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Curasept Daycare shplarës për gojën

Ky shpërlarës kombinon veprimin e vajrave esencialë me atë të CPC, për të luftuar bakteret dhe për t’ju mbrojtur nga era e keqe e gojës, problemet e mishrave të dhëmbëve dhe kavitetet.

 • Forcon smaltin falë fluorit dhe ksilitolit.
 • Vajrat esencialë reduktojnë formimin e pllakave për të luftuar problemet e mishrave të dhëmbëve dhe erën e keqe të gojës.
 • CPC rrit efektin antibakterial duke luftuar pllakën.
 • Nuk përmban alkool dhe SLS.

Udhëzime mbi përdorimin

Shpëlajeni për të paktën një minutë me 20 ml produkt pasi të keni larë dhëmbët.

Info. Shtesë

Firma

Curasept

Mosha

Të gjithë

Sasia

250ml

Lloji

Frozen mint, Fruit sensation, Herbal Invasion

Aqua, Sorbitol, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Propylene Glycol, Menthol, Methyl Salicylate, Aroma, Sodium Benzoate, Chlorphenesin, Citric Acid, CI 42090, Cinnamal.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Curasept – Daycare shplarës për gojën”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART