- 20%

Curasept – Daycare Junior Mouthwash

Original price was: 750 Lekë.Current price is: 600 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Curasept Daycare Mouthwash Protection Booster Junior

Shpërlarës goje për shëndetin e përditshëm oral dhe mirëqenien e përgjithshme të gojës.

Shëndeti oral është një pjesë integrale e mirëqenies së përgjithshme. Formulimi me Klorur Cetylpiridinium (CPC) ndalon përhapjen e mikroorganizmave në zgavrën e gojës. Ai forcon mbrojtjen natyrore të zgavrës së gojës dhe mbron nga prishja e dhëmbëve dhe sëmundjet e mishrave të dhëmbëve.

 • Ideale për fëmijët nga 7 deri në 12 vjeç.
 • Veprim higjenizues
 • Veprim kundër halitozës
 • Veprim rimineralizues
 • Aromë çamçakëzi

Udhëzime mbi përdorimin

Shplajeni për një minutë me 20 ml (1 kapak = 10 ml)  pas pastrimit ditor të dhëmbëve. Të përdoret të paktën 2 herë në ditë.

Firma

Curasept

Mosha

7-12 vjeç

Forma

Shishe

Sasia

250ml

Aqua/Water, Sorbitol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Propylene Glycol, Xylitol, Potassium Acesulfame, Sodium Fluoride, Calcium Glycerophosphate, Cetylpyridinium Chloride, Potassium Nitrate, Poloxamer 407, Centraria Islandica Extract, Aroma, Sodium Benzoate, Chlorphenesin.
Add to your Bookmarks FARMAMICA: https://www.farmamica.com/store/curasept-daycare-protection-booster-junior-mouthwash-250ml_l2#!

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Curasept – Daycare Junior Mouthwash”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART